Dlaczego warto zdecydować się na pożyczkę w Ekspres Kasa?

Warto przede wszystkim mieć świadomość, że Ekspres Kasa należy do grupy finansowej Ferratum bank, która jest największą firmą w Europie zajmującą się udzielaniem pożyczek online lub telefonicznie. Dlaczego warto zdecydować się na pożyczkę właśnie przez Ekspres Kasa?

Bardzo szybka pożyczka

Należy zdawać sobie sprawę, że w Ekspres Kasie można otrzymać pożyczkę na kwotę do 2000 złotych, warto jednak zaznaczyć, że pierwsza darmowa pożyczka nie może być wyższa niż 1500 złotych. Ponadto oferta jest dostępna na okres 15 lub 30 dni. Trzeba jednak mieć świadomość, że przy 60 dniowej pożyczce będą już ponoszone koszty. Osoba, która spłaci pierwsze zobowiązanie będzie mogła ubiegać się o pożyczkę nawet w wysokości 2000 złotych, która może być rozłożona na 2 raty. Osoba, która jest zainteresowana otrzymać pożyczkę w Ekspres Kasa musi podać  numer telefonu komórkowego i dowodu osobistego. Następnie konieczny jest przelew w wysokości 1 grosza. Chwilówkę otrzymają osoby od 21 do 70 roku życia.  https://creditnow.pl/ranking-chwilowek/

Koszty przedłużeń terminu spłaty

Oczywiście istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki. Trzeba jednak mieć świadomość, że koszt przedłużenia danej pożyczki będzie wynosił dokładnie tyle ile odsetki wynikające z danej pożyczki. Oznacza to tym samym, że osoba, która zdecydowała się na pożyczkę w kwocie 600 złotych na 15 dni może przedłużyć ją tylko i wyłącznie na kolejne 15 dni. Koszt będzie zatem wynosił 150 złotych. Koniecznie trzeba sobie również uzmysłowić, że pożyczka w Ekspres Kasie może być przedłużona maksymalnie 2 razy.